Předplatné časopisu
Psí kusy
za pouhých 350 Kč.
Časopis vychází 12x ročně.časopis Psí kusy
časopis Psí kusy
časopis Psí kusy
časopis Psí kusy
časopis Psí kusy
časopis Psí kusy


  • Časopis dostanete bez shánění až do poštovní schránky.
  • Ušetříte, jedno vydání budete mít zdarma.
  • Každý rok získáte jednu elektronickou publikaci Psích kusů zdarma
  • Podle zvolené varianty předplatného můžete získat buď dárek, nebo jako držitel karty Sphere a Carte další slevu 15%. Také můžete zvolit dvouleté předplatné s přístupem do elektronického archivu vydání.
  • První vámi zvolené vydání předplaceného časopisu vám bude dodáno poštou v termínu vydání nejbližšího plánovaného vydání.
  • Časopis vychází měsíčně, vždy v polovině měsíce.

Upozornění: Pokud již máte předplatné našeho časopisu a chcete v předplatném pokračovat, není nutné tuto objednávku znovu vyplňovat. Na končící předplatné vás upozorníme novým předpisem platby zaslaným e-mailem nebo poštou.

Vyberte si variantu předplatného časopisu Psí kusy
Roční předplatné s dárkem pro nové předplatitele

3 dárky najednou - dárkové předplatné se slevou za cenu 350 Kč

Odměňte svého školáka za vysvědčení předplatným Psích kusů. Dostanete 12 vydání časopisu za cenu 11 vydání a jednu elektronickou publikaci zdarma. K tomu dárek.

Akce se vztahuje pouze na nové předplatitele (nejdříve po 6 měsících od ukončení posledního předplatného). Objednávku je třeba realizovat do 13. 6. 2018 a zaplatit do 22. 6. 2018; zaplacením se rozumí připsání částky na náš bankovní účet.
Po skončení akce Vám zašleme dárek. V případě vyčerpání zásob obdržíte náhradní dárek.


Vybrat 
 

Objednávám předplatné časopisu Psí kusy

První zaslané vydání a počet výtisků


(Počet kusů od každého vydání)
 

Předplatitel

Způsob platby


Objednáním předplatného dávám vydavateli souhlas s užitím svých osobních údajů a e-mailové adresy k marketingovým účelům vydavatelství.


Položky označené jsou povinné.
Ztrácí se Vám časopis? Chodí Vám poškozený? Dejte nám vědět. Zašleme Vám jej znovu a zdarma. Navíc kontaktujeme Českou poštu a zajistíme, aby Vám časopis docházel včas a v pořádku.

Chybí Vám některá čísla? Objednejte si na e-shopu www.nasobchod.cz chybějící a starší čísla časopisu.Předplatné do zahraničí

Předplatné na Slovensku
Předplatné v ostatních zemích

Upozornění: Při objednávání předplatného do zahraničí nevstupujete do obchodního vztahu s vydavatelem, ale jeho obchodními partnery Magnet Press, Slovakia s.r.o. a Media Call, s.r.o., zajišťujícími předplatné časopisů do zahraničí.