Mimořádné předplatné časopisu
Zdraví
aneb Se Zdravím ke zdraví!časopis Zdraví
časopis Zdraví
časopis Zdraví


  • Časopis dostanete bez shánění až do poštovní schránky.
  • První vámi zvolené vydání předplaceného časopisu vám bude dodáno poštou v termínu vydání nejbližšího plánovaného vydání.
  • Časopis vychází měsíčně, vždy v prvním týdnu měsíce.

Pořiďte si roční předplatné časopisu Zdraví pouze za 360 Kč.Objednávku je třeba realizovat do 31. 10. 2019. Zaplacením se rozumí připsání částky na náš bankovní účet. Akce platí pouze pro předplatitele na území ČR. V případě vyčerpání zásob obdržíte náhradní dárek.Ke každému předplatnému dostanete tyto dárky:

speciál Zdraví na talíři, původní cena 45 Kč
zážitkový balíček do moderního evropského areálu v Lipně nad Vltavou v hodnotě 560 Kč
Zážitkový balíček obsahuje vstup na Stezku korunami stromů Lipno, obousměrnou jízdenku na lanovou dráhou, která vede ke Stezce, a hodinový pobyt ve vodním světě Aquaworld Lipno. Platí pro jednu osobu.Co vás čeká v Areálu Lipno nad Vltavou


Areál Lipno nad Vltavou se nachází hned u břehu stejnojmenné největší české přehrady. Asi nejžádanějšími atrakcemi jsou rodinný park Království lesa Lipno a Stezka korunami stromů Lipno. Návštěvu Království lesa nebo Stezky korunami stromů můžete spojit s jízdou lanovkou, která vás vyveze na vrchol.

Pokud máte rádi kolo, určitě vyzkoušejte floutrejlovou trasu. Vede lesem a čeká na vás bezpečný sjezd se zatáčkami, klopenkami a dalšími přejezdy. Ti zkušenější se mohou vydat na bikeparkové tratě a zábavu s odpočinkem slibují Jezerní cyklo a inline stezka. Vede kolem přehrady, cestou na vás čekají kouzelné plážičky.

Milovníci vodních radovánek si mohou zapůjčit paddleboard, šlapadlo nebo elektročlun či plachetnici. Najdou tu také beachvolejbalové hřiště.

Celou přehradu, přímo z její hladiny, můžete objevovat během vyhlídkových plaveb Lipno Line. Více na www.lipno.info.


Objednávám předplatné časopisu Zdraví

První zaslané vydání a počet výtisků


(Počet kusů od každého vydání)
 

Předplatitel

Způsob platby


Vydavatel bude pro splnění objednávky předplatného zpracovávat v rozsahu výše uvedeného formuláře vaše osobní údaje (případně adresáta, je-li odlišný od plátce). Více zde


Položky označené jsou povinné.
Ztrácí se Vám časopis? Chodí Vám poškozený? Dejte nám vědět. Zašleme Vám jej znovu a zdarma. Navíc kontaktujeme Českou poštu a zajistíme, aby Vám časopis docházel včas a v pořádku.

Chybí Vám některá čísla? Objednejte si na e-shopu www.nasobchod.cz chybějící a starší čísla časopisu.Předplatné do zahraničí

Předplatné na Slovensku
Předplatné v ostatních zemích

Upozornění: Při objednávání předplatného do zahraničí nevstupujete do obchodního vztahu s vydavatelem, ale jeho obchodními partnery Magnet Press, Slovakia s.r.o. a Media Call, s.r.o., zajišťujícími předplatné časopisů do zahraničí.