Předplatné časopisu
Rozmarýnka
za pouhých 159 Kč.
Časopis vychází 4x ročně.časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka


  • Časopis dostanete bez shánění až do poštovní schránky.
  • Jako nový předplatitel můžete získat k předplatnému i dárek. Pokud zvolíte variantu dvouletého předplatného získáte zdarma přístup do elektronického archivu vydání.
  • První vámi zvolené vydání předplaceného časopisu vám bude dodáno poštou v termínu vydání nejbližšího plánovaného vydání.

Upozornění: Pokud již máte předplatné našeho časopisu a chcete v předplatném pokračovat, není nutné tuto objednávku znovu vyplňovat. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou a je placeno po dílčích předplatitelských obdobích. Na končící předplatitelské období vás upozorníme novým předpisem plateb zaslaným e-mailem nebo poštou.

Vyberte si variantu předplatného časopisu Rozmarýnka
Čtyři po sobě jdoucích vydání

Čtyři po sobě jdoucí vydání za cenu 159 Kč


VybratOsm po sobě jdoucích vydání s přístupem do elektronického archivu vydání

Osm po sobě jdoucích vydání s přístupem do elektronického archivu vydání za cenu 318 Kč

V elektronickém archivu najdete všechna vydání časopisu od roku 2016. Informace pro přístup do archivu vám zašleme mailem. Po skončení předplatného vám přístup do archivu zaniká, zůstávají vám pouze vydání za dobu vašeho předplatného.

Číst dále


Vybrat 
 

Objednávám předplatné časopisu Rozmarýnka

První zaslané vydání a počet výtisků


(Počet kusů od každého vydání)
 

Předplatitel

(adresa pro doručování musí být v České republice)

Způsob platby


Slevovový kód


Vydavatel bude pro splnění objednávky předplatného zpracovávat v rozsahu výše uvedeného formuláře vaše osobní údaje (případně adresáta, je-li odlišný od plátce). Více zde


Položky označené jsou povinné.
Ztrácí se Vám časopis? Chodí Vám poškozený? Dejte nám vědět. Zašleme Vám jej znovu a zdarma. Navíc kontaktujeme Českou poštu a zajistíme, aby Vám časopis docházel včas a v pořádku.

Chybí Vám některá čísla? Objednejte si na e-shopu www.nasobchod.cz chybějící a starší čísla časopisu.Předplatné do zahraničí

Předplatné na Slovensku
Předplatné v ostatních zemích

Upozornění: Při objednávání předplatného do zahraničí nevstupujete do obchodního vztahu s vydavatelem, ale jeho obchodními partnery Magnet Press, Slovakia s.r.o. a Media Call, s.r.o., zajišťujícími předplatné časopisů do zahraničí.