Předplatné časopisu
Rozmarýnka
za pouhých 160 Kč.
Časopis vychází 6x ročně.časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka
časopis Rozmarýnka


  • Časopis dostanete bez shánění až do poštovní schránky.
  • Ušetříte, jedno vydání budete mít zdarma.
  • Podle zvolené varianty předplatného můžete získat jako držitel karty Sphere a Carte další slevu 15%. Také můžete zvolit dvouleté předplatné s přístupem do elektronického archivu vydání.
  • První vámi zvolené vydání předplaceného časopisu vám bude dodáno poštou v termínu vydání nejbližšího plánovaného vydání.
  • Časopis vychází 6 x do roka. Vychází vždy předposlední pátek v měsíci.

Upozornění: Pokud již máte předplatné našeho časopisu a chcete v předplatném pokračovat, není nutné tuto objednávku znovu vyplňovat. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou a je placeno po dílčích předplatitelských obdobích. Na končící předplatitelské období vás upozorníme novým předpisem plateb zaslaným e-mailem nebo poštou.

Vyberte si variantu předplatného časopisu Rozmarýnka
Roční předplatné pro nové předplatitele

Roční předplatné za cenu 160 Kč

Dostanete 6 vydání časopisu za cenu 5 vydání.


VybratDvouleté předplatné s přístupem do elektronického archivu vydání

Dvouleté předplatné pro nové předplatitele za cenu 320 Kč

Dostanete 6 vydání ročně, tedy celkem 12 vydání za cenu 10 vydání. Mimo tištěného časopisu budete mít přístup do elektronického archivu starších vydání.

V elektronickém archivu najdete všechna vydání časopisu od roku 2016. Informace pro přístup do archivu vám zašleme mailem. Po skončení předplatného vám přístup do archivu zaniká, zůstávají vám pouze vydání za dobu vašeho předplatného.

Číst dále


VybratPředplatné se slevou 15% pro držitele věrnostních karet Sphere a Carte Sphere Carte

Roční předplatné se slevou 15% za cenu 136 Kč

Dostanete 6 vydání za cenu 5 vydání. K tomu další slevu 15%.

Dvouleté předplatné se slevou 15% + přístup do elektronického archivu vydání za cenu 272 Kč

Dostanete 12 vydání za cenu 10 vydání. A další slevu 15%. U dvouletého předplatného budete mít mimo tištěného časopisu přístup do elektronického archivu starších vydání.

V elektronickém archivu najdete všechna vydání časopisu od roku 2016. Informace pro přístup do archivu vám zašleme mailem. Po skončení předplatného vám přístup do archivu zaniká, zůstávají vám pouze vydání za dobu vašeho předplatného.

Číst dále


Vybrat 
 

Objednávám předplatné časopisu Rozmarýnka

První zaslané vydání a počet výtisků


(Počet kusů od každého vydání)
 

Předplatitel

Způsob platby


Vydavatel bude pro splnění objednávky předplatného zpracovávat v rozsahu výše uvedeného formuláře vaše osobní údaje (případně adresáta, je-li odlišný od plátce). Více zde


Položky označené jsou povinné.
Ztrácí se Vám časopis? Chodí Vám poškozený? Dejte nám vědět. Zašleme Vám jej znovu a zdarma. Navíc kontaktujeme Českou poštu a zajistíme, aby Vám časopis docházel včas a v pořádku.

Chybí Vám některá čísla? Objednejte si na e-shopu www.nasobchod.cz chybějící a starší čísla časopisu.Předplatné do zahraničí

Předplatné na Slovensku
Předplatné v ostatních zemích

Upozornění: Při objednávání předplatného do zahraničí nevstupujete do obchodního vztahu s vydavatelem, ale jeho obchodními partnery Magnet Press, Slovakia s.r.o. a Media Call, s.r.o., zajišťujícími předplatné časopisů do zahraničí.